BinbirŞey

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenerbahçe ' nin yenilmesi

Misafir
    Misafir

Fenerbahçe ' nin yenilmesi Empty Fenerbahçe ' nin yenilmesi

Mesaj  Misafir Ptsi Kas. 03, 2008 11:22 pm

çok çok üzgünüm okula gitince futbol kafgası cıkmıştı hayır fenerbahçe kazanıçaktı dedi fenerliler gs liler siz 5-2 yenirdiniz dedi çok çok üzüldün pislikler arkadaşlarım görmüce için yazdım
    Admin
    Admin
    YüzBaşı
    YüzBaşı

Fenerbahçe ' nin yenilmesi Empty Geri: Fenerbahçe ' nin yenilmesi

Mesaj  Admin Salı Kas. 04, 2008 8:43 am

sefa158 demiş ki:çok çok üzgünüm okula gitince futbol kafgası cıkmıştı hayır fenerbahçe kazanıçaktı dedi fenerliler gs liler siz 5-2 yenirdiniz dedi çok çok üzüldün pislikler arkadaşlarım görmüce için yazdım
    Very Happy
    Admin
    Admin
    YüzBaşı
    YüzBaşı

Mesaj  Admin Çarş. Kas. 05, 2008 9:44 am

emre demiş ki:Razz Arrow affraid HAHAHAHAHAHAHHA ZUHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA BEN BİLİODUM YENİLCENİZİ EE NEDEMİŞLER GÜLME KOMŞUNA GELİR BAŞINADEMİŞLER BİZ OLSAYDIK 8-0 KOYORDIK YOLLARDIK ONLARI Bİ GÜZEL DÜNYA ALEM DUYARDA BİZİM EFSANEMİZİ bounce tongue
    hahahaaaaaaaa
    sizde eksik kadroyla çıkında yenin bakalım ve büyük yazı yazmak yasakk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Admin
    Admin
    YüzBaşı
    YüzBaşı

Mesaj  Admin Çarş. Kas. 05, 2008 9:44 am

Admin demiş ki:
    emre demiş ki:Razz Arrow affraid HAHAHAHAHAHAHHA ZUHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA BEN BİLİODUM YENİLCENİZİ EE NEDEMİŞLER GÜLME KOMŞUNA GELİR BAŞINADEMİŞLER BİZ OLSAYDIK 8-0 KOYORDIK YOLLARDIK ONLARI Bİ GÜZEL DÜNYA ALEM DUYARDA BİZİM EFSANEMİZİ bounce tongue
    hahahaaaaaaaa
    sizde eksik kadroyla çıkında yenin bakalım ve büyük yazı yazmak yasakk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    bu nedenle yazını silecem

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 4:51 pm